Wykorzystaj markowe torby reklamowe podczas konferencji

Branża szkoleniowa to sektor, który od lat notuje ciągły wzrost wartości rynkowej. Cały czas powstają nowe firmy specjalizujące się organizacją coraz bardziej zaawansowanych seminariów. W tym miejscu pojawia się świetny sposób na to, by wykorzystać torby reklamowe w celu zaoferowania uczestnikom szkoleń jeszcze większej wartości oraz budowania spójnej identyfikacji wizualnej danego wydarzenia. Potencjał toreb mogą także wykorzystać korporacje, które organizują konferencje dla swoich pracowników.

Co dokładnie masz rozumieć przez wartość dodaną przez torbę z nadrukiem nawiązującym do marki lub nazwy szkolenia? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba zaznaczyć jedną rzecz. Zarówno w przypadku szkoleń, jak i konferencji, uczestnicy otrzymują od organizatorów zestaw materiałów, które zawierają notatki z prezentacji czy rozwinięcia pewnych zagadnień omówionych podczas wystąpień prelegentów. Nie ma też szkolenia, na którym uczestnicy nie zostaliby obdarowani pakietem zniżek czy specjalnych ofert od różnych partnerów i sponsorów danego wydarzenia. Torba reklamowa eko-ue.pl pozwala te materiały zebrać w jednym miejscu. Nie ma nic gorszego, niż zostawienie uczestnika ze stosem papierów bez możliwości schowania ich w poręcznej torbie. A pamiętajmy, że nie każdy zabiera ze sobą plecak czy torebkę na takie spotkanie.

Technika nadruku na torbach reklamowych

torba reklamowaW przypadku takich okazji musimy zwrócić uwagę na prestiżowy charakter wydarzeń. Zazwyczaj szkolenia gromadzą ludzi wpływowych. Torby reklamowe powinny być więc projektowane na najwyższym poziomie. Od razu należy zdecydować się na najbardziej jakościowy model. Jeśli zaś chodzi o nadruk, warto zrezygnować z druku offsetowego na rzecz czegoś bardziej eleganckiego, na przykład uszlachetnienia w postaci złocenia czy lakierowania niektórych elementów nadruku. Są to szczegóły, na które uczestnicy naprawdę zwracają uwagę.

Wręczenie przemyślanej, dobrze zaprojektowanej torby sprawi, że właściciel będzie ją postrzegał jako cenną pamiątkę z danego wydarzenia, prawie tak ważną jak sam certyfikat uczestnictwa. Jeśli zaś będzie to zwykła torba z wykonanym naprędce nadrukiem, nie będzie miała dla niego żadnej wartości poza możliwością przechowania skryptów szkoleniowych na czas trwania wydarzenia.

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *