Niech cały Kraków zapamięta twoją firmę

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przypomnij sobie moment, w którym oficjalnie założyłeś działalność gospodarczą. Na pewno byłeś podekscytowany i gotowy podbić świat, racja? Tyle, że wkrótce zorientowałeś się, że wcale nie jest to takie proste. Wkrótce zaczynasz się zastanawiać, jak dotrzeć do wszystkich mieszkańców, którzy są potencjalnymi klientami na twoje usługi czy produkty.

Prędzej czy później banery reklamowe okażą się niezbędne. Niektórzy będą próbowali ci wmówić, że jest inaczej, bo przecież produkcja banerów wielkoformatowych nie jest tania, a do tego dochodzą regularne opłaty za miejsce, w którym baner będzie wisiał. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy – nawet internet nie daje szans na dotarcie do pewnej grupy osób, do której możesz trafić z reklamą właśnie przy pomocy banerów.

Wybierz dobrą lokalizację dla swojego baneru

Najważniejsze w kwestii banerów reklamowych jest ich położenie. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na wywieszenie banneru w lokalizacji, która znajduje się z dala od twojej siedziby czy w miejscu, w którym nikt nie ma czasu się przyjrzeć reklamie. Odpadają więc ruchliwe autostrady, zdecydowanie lepsze będą skrzyżowania, na których czeka się na zmianę sygnalizacji świetlnej czy odcinki zwykle zakorkowane. W ten sposób kierujący naturalnie poszukują czegoś, na czym mogą skupić swoją uwagę.

baner reklamowyRównie istotną rolę w skuteczności reklamy stanowi to, jak banery reklamowe Kraków zostały przygotowane. Możemy to wyróżnić kilka złotych zasad, których powinieneś się trzymać, jeśli chcesz by kampania zaowocowała realnym wzrostem liczby klientów. Po pierwsze, wybierz największy dostępny rozmiar baneru, jaki możesz zawiesić w danym miejscu. Zamów też wyrazisty projekt, który będzie czytelny nawet z odległości kilkudziesięciu metrów. Upewnij się, że baner reklamowy jest dobrze widoczny. Jeśli słup reklamowy, na którym wisi, znajduje się w nieoświetlonym miejscu, zainwestuj koniecznie w specjalne lampy, które po zmroku będą oświetlać baner. To szczególnie ważne w okresie zimowym, gdy robi się ciemno naprawdę wcześnie. A przecież twój baner reklamowy ma pracować na sukces firmy przez całą dobę.

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *